Zvu vás na praktický seminář:

JAK ZÍSKAT SKVĚLOU PRÁCI
A BUDOVAT SI KARIÉRU NA LINKED-IN

Během jediného dne vás naučím, jak si vytvoříte excelentní LinkedIn profil, který vás prodá na trhu práce a předám vám detailní návody a postupy, jak díky této jedinečné profesní sociální síti získáte skvělou práci snáz a rychleji.

ve čtvrtek 25. 1. 2018

10:00 - 17:30 v Praze

Uzávěrka přihlášek na seminář je 8. 1. 2018


Hledáte i vy odpověď na některou z těchto otázek?

 • Kde objevit mnohem více příležitostí než dávají pracovní portály?
 • Jak si sami vybírat z mnoha atraktivních pracovních nabídek?
 • Jak získat práci v konkrétní firmě na konkrétní pozici?
 • Jak se dostat k zajímavým projektům a lepším pracovním pozicím?
 • Jak získat lepší plat a atraktivní podmínky?
 • Máte sen změnit obor, ale nevíte kde a jak začít?
 • Budujete si kariéru a potřebujete ukázat, co ve vás opravdu je?
 • Plánujete se stát  uznávaným, žádaným a nepostradatelným odborníkem ve svém oboru?

Řešením je ... LINKED-IN

NEJVĚTŠÍ PROFESNÍ SOCIÁLNÍ SÍŤ NA SVĚTĚ.
Na LinkedIn můžete oslovit lidi, se kterými byste se jinde nesetkali. Můžete oslovit úplně nové publikum. Navázat nové kontakty, vybudovat si vztahy, získat si důvěru. Ukázat kdo jste a jak můžete být vy, vaše služba, váš produkt, druhým prospěšní a užiteční. Na LinkedIn můžete získat nové klienty a zákazníky.

Přesto 95 % českých uživatelů NEVÍ,
jak LinkedIn efektivně využívat.

Na LinkedIn totiž nestačí jen být.
Vytvořit si profil je jedna věc. Ale mít profil, který vás dnem i nocí reprezentuje a prodává vaši hodnotu a přínos, je něco úplně jiného. A i to je jen část úspěchu...

Když jsem v roce 2007 přijala pozvání na LinkedIn a vytvořila svůj profil, čekala jsem, co se bude dít. Nedělo se nic. Takhle totiž LinkedIn nefunguje. A tak jsem metodou pokus-omyl začala objevovat možnosti a potenciál této jedinečné sociální sítě.

Dnes už vím, jak...

 • má vypadat profil, který vás skutečně reprezentuje a přitahuje pozornost správných lidí
 • vytvářet promyšleně a cíleně kvalitní síť kontaktů, kterou proměním ve své zaměstnavatele a kolegy
 • na LinkedIn komunikovat, postovat a sdílet tak, abych dostávala zajímavé pracovní nabídky

Ráda vás to všechno naučím na živém semináři
JAK ZÍSKAT SKVĚLOU PRÁCI A BUDOVAT SI KARIÉRU NA LINKED-IN
a přidám své osobní tipy a triky, aby váš start na LinkedIn byl raketový.

Uzávěrka přihlášek na seminář je 8. 1. 2018

CO SE NA SEMINÁŘI NAUČÍTE?

Budeme společně vytvářet, nastavovat a upravovat váš LinkedIn profil.
Ukážu vám tipy, triky a možnosti, které většina lidí na LinkedIn nezná a nevyužívá.
Odhalím vám plný potenciál LinkedIn Basic účtu, který je kompletně zdarma.

PROFIL

KONTAKTY

STRATEGIE

KARIÉRA

VZDĚLÁVÁNÍ

POVEDU VÁS KROK ZA KROKEM

 • 1

  Moje LinkedIn strategie

  Ukáži vám, jak si ujasnit své profesní směřování - co chcete dělat a proč. Upřesníte si proč, jak a koho chcete na LinkedIn oslovovat. Nadefinujete si svůj vlastní cíl.
 • 2

  Co chci o sobě dát vědět na LinkedIn

  Provedu vás cestou k objevení všeho, co znáte a umíte, vašimi výsledky a úspěchy, vaší profesní historií. Poradím, jak správně a snadno vybrat, co a jak prezentovat své cílové skupině. Vytvoříme společně vaše profesní motto a zacílíme vaši jedinečnou prezentaci a komunikaci na LinkedIn.
 • 3

  Atraktivní profil na LinkedIn

  Krok za krokem projdeme postup k vytvoření excelentního LinkedIn profilu, který jasně prezentuje, v čem jste profesionál. Vyzdvihneme vaši profesní hodnotu a přínos pro potenciální zaměstnavatele. Váš profil bude kvalitou přesahovat ostatní profily o desítky procent. Projdeme i nastavení vašeho profilu a účtu.
 • 4

  Rychlá cesta k vytvoření sítě kvalitních kontaktů

  Předám vám návod, podle kterého velmi rychle rozšíříte svoji síť o desítky kontaktů (a v horizontu několika týdnů o stovky). Ukáži vám, koho a jak na LinkedIn oslovit. Jak začít vytvářet a rozšiřovat síť kontaktů. Jak se dostat k lidem, kteří vás neznají osobně. Jaké nabídky k přidání do sítě přijímat a jaké ne a proč.
 • 5

  Budování osobní značky na LinkedIn

  Projdeme všechny nástroje a cesty budování osobní značky na LinkedIn. Jak o sobě dát vědět správným způsobem. Jak zaujmout a získat důvěru. Ukáži vám, jak si zvyšovat renomé a jak díky své značce na LinkedIn přitáhnout zaměstnavatele a atraktivní pracovní příležitosti.
 • 6

  Ovládnutí profesních skupin na LinkedIn

  Vysvětlím vám, jak vám profesní a zájmové skupiny na LinkedIn pomohou získat skvělou práci a postupovat v kariéře. Ukážu vám, jak si vybrat tu správnou skupinu, i co a jak můžete členstvím získat. Jak se zapojit, stát se aktivním členem a získávat nové kontakty. Co a jak komunikovat.
 • 7

  Jak získat na LinkedIn dobrou práci a budovat si kariéru

  Ukáži vám, jak na LinkedIn najít a získat práci, kterou chcete dělat (a to i tam, kde nikoho nehledají). Zjistíte, jak se zde prezentovat jako expert, který přitahuje pozornost headhunterů a top-manažerů v oboru. S pomocí LinkedIn se stanete žádaným a respektovaným profesionálem.
 • 8

  Jak se na LinkedIn vzdělávat

  Dozvíte se, jak se na LinkedIn dostanete k odborníkům ze svého oboru z celého světa. Jak se dostanete ke kvalitnímu vzdělání zdarma, ale i k placenému. A jak vám to pomůže ve vaší kariéře.

Předám vám KOMPLETNÍ návod a strategii,
díky které využijete potenciál LinkedIn naplno
a ZÍSKÁTE PRÁCI, KTEROU OPRAVDU CHCETE DĚLAT

Samozřejmě můžete jít vlastní cestou a hledat stejně jako já,
ale bude vás to stát spoustu času, energie a dalšího vzdělávání.

TOHLE VŠECHNO SI MŮŽETE UŠETŘIT A JEDNODUŠE OVLÁDNOUT LINKED-IN!

Uzávěrka přihlášek na seminář je 8. 1. 2018

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI PŘEDCHOZÍCH SEMINÁŘŮ?

Na seminář jsem se přihlásila, protože je mi tato sociální síť sympatická, přesto jsem neměla pocit, že vím, jak funguje a jak z ní "vymačkat" maximum ve svůj prospěch. V podstatě jsem byla překvapená, jak je její ovládání snadné.
Změny, které jsem zaznamenala, jsou velké. Už nejsem na této síti neviditelná.
Seminář doporučuji všem, kdo si nejsou jistí svým kariérním životem a to z prostého důvodu. Práce nad osobní prezentací je velmi obtížná, protože píšeme o sobě, o svých zkušenostech a dovednostech, takže se stává zároveň velmi sebepovznášející až terapeutickou. A když se jednou dobře napíše, dějou se věci...

Lenka EisnerSupply Chain Process Coordinator at Honeywell Aerospace

Dovolte, abych i já Vám poděkovala za užitečné a příjemné setkání. Kromě toho, že jsem se dozvěděla dost informací o LinkedInu, mě však nejvíce zaujala vaše odbornost a provázanost na personalistiku.
Mluvila jste z HR praxe, konkrétně a věcně.Pro mě, jako člověka s letitou HR praxí, to bylo obohacující setkání.
Před seminářem jsem LinkedIn vnímala negativně. Byla jsem na LinkedInu, ale pouze pasivně s krátkým nefunkčním profilem. Po semináři se můj názor změnil, díky tomu, že jste pěkně vysvětlila význam a užitečnost toho "nástroje". Vnímám jej teď mnohem přínosněji. V následujících dnech se chystám svůj profil dopracovat a budu s ním i aktivně pracovat.
Váš seminář jsem již ve svém okolí doporučila a určitě ho budu doporučovat i dál, a to proto, že jste měla logický přesah do personalistiky a kariérového poradenství, kde jste mluvila z praxe (což se dneska na seminářích moc nevidí). A za to vám velký dík.

ZdenaHR a kariérní poradkyně

Kdo bude vaším průvodcem na semináři?

Jsem Jana Bártíková, autorka Linked Akademie, jediného uceleného kurzu, jak ovládnout LinkedIn, u nás. Jsem autorkou i dalších vzdělávacích internetových i živých projektů.

Vzdělávám jednotlivce i firmy v oblasti objevování potenciálu, změny práce a kariérního růstu, LinkedIn a recruitmentu. Mými on-line i živými projekty už prošlo téměř 20.000 lidí.

LinkedIn je nástrojem, který mi pomohl několikrát v kariéře i v podnikání. V minulosti jsem díky LinkedIn získala zajímavé pracovní nabídky, jako například pozici Sales Manager Czech and Slovak pro společnost Parfums Christian Dior. S mým prvním on-line projektem Získám dobrou práci se stal LinkedIn mým hlavním nástrojem budování značky a hlavním zdrojem klientů. V případě Linked Akademie a Lidé jsou základ, tomu není jinak.

Jsem nadšenou propagátorkou této profesní sociální sítě, díky které jsem velmi získala. Jednotlivcům i firmám předávám své know how získané aktivním používáním sítě LinkedIn a učením se od zahraničních expertů.

Kolik seminář JAK ZÍSKAT SKVĚLOU PRÁCI A BUDOVAT SI KARIÉRU NA LINKED-IN stojí?

Celodenní seminář, kde se naučíte pracovat s LinkedIn, vytvoříte si excelentní profil
a dozvíte se strategie a tipy, jak získat skvělou práci, stojí

3.800,- Kč včetně DPH

Uzávěrka přihlášek na seminář je 8. 1. 2018


Seminář se koná 25. 1. 2018 od 10:00 do 17:30 v Praze


CENA ZAHRNUJE:

 • Vstup na celodenní seminář
 • On-line materiály k domácí přípravě
 • Pracovní sešit
 • Občerstvení na místě (káva, voda, čaj, ovoce)

NIC NERISKUJETE!

Pokud během semináři zjistíte, že tohle není to pravé pro vás, že vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje a není pro vás přínosem, stačí když za mnou v průběhu semináře přijdete a sdělíte mi to.
Vrátím vám CELOU ZAPLACENOU ČÁSTKU ZPĚT.

Ano, chci ovládnout LinkedIn a získat skvělou práci!

Už nechci zbytečně ztrácet čas...

Uzávěrka přihlášek na seminář je 8. 1. 2018


Potřebujete pomoc? Máte otázky?

V pravém dolním rohu najdete chatovací aplikaci, kam můžete svůj dotaz okamžitě napsat a my vám rádi odpovíme! Anebo nám napište na email info@linkedakademie.cz
Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.