3 tipy pro obsah na LinkedIn, který prodává

Na LinkedInu můžete být z mnoha důvodů. Moje řádky patří těm z vás, kdo tuší, že tuto síť lze využít i pro budování svého byznysu. Minule jste si mohli přečíst, jak na LinkedIn neprodávat a jak naopak ano. Klíčem je hodnotný obsah a budování vztahů.

mám pro vás 3 tipy, díky kterým budou vaše příspěvky lepší než příspěvky ostatních. A díky tomu bude síla vaší osobní značky růst a získáte na LinkedIn nové zákazníky.

Zkuste to, a dejte vědět, jestli vám to funguje.

Tip č. 1 – Kvalita a hodnota

Přemýšlejte nad tím, co vaše publikum opravdu zajímá. Inspiraci hledejte v každodenní komunikaci s vašimi stávajícími zákazníky.

Netvořte příspěvky jen proto, aby tam něco bylo. Pokud nevíte o čem psát, projděte příspěvky ostatních a nechejte u svých potenciálních zákazníků stopu v podobě komentářů.

Tip č. 2 – Přirozenost a autenticita

Pište příspěvky stejně jako mluvíte. Nemusíte psát jako Shakespeare. Potřebujete jasně, srozumitelně a stručně vyjádřit myšlenku svého sdělení. Nepoužívejte zbytečně dlouhá souvětí. Vyhýbejte se cizím názvům. Vaši budoucí klienti by vám nemuseli rozumět.

Buďte sami sebou. Nehrajte si na někoho jiného. Pamatujte, že při osobním setkáním s lidmi z LinkedInu by to stejně prasklo.

Tip č. 3 – Buďte nápomocni

Přemýšlejte nad přidanou hodnotou svých příspěvků. Stokrát přesdílený citát nebo opsaný příspěvek od někoho jiného vám důvěru vašich budoucích klientů nepřinese.

Přemýšlejte nad tím, jaké problémy vaši zákazníci v souvislosti s tím, co děláte, mohou asi tak řešit. Buďte tím, kdo svým zákazníkům přináší řešení a odpovědi. Skrze pomoc a přínos budujte vztahy založené na důvěře a profesionalitě.

Chcete se naučit, jak z tvorby obsahu na LinkedIn vytěžit maximum?

Přihlaste se na můj online strategický workshop: Tvořte obsah na LinkedIn, který prodává

Tam vám osobně prozradím další tipy, jak prakticky ihned začít získávat víc nadšených platících zákazníků.

 

Vaše

Lucie „Citrónová“ Zitterbartová

Líbí se vám tento článek? Sdílejte ho na LinkedIn:

Lucie Zitterbartová
Jsem Lucie Zitterbartová - naučím vás, jak tvořit na LinkedIn obsah, který prodává. Spojila jsem své znalosti z byznysu se svým citem pro text a díky tomu píšu obsah, který Vám pomáhá budovat svůj osobní brand a získávat nové zákazníky. Díky LinkedInu jsem získala zajímavou práci, navázala jsem spolupráci s mnoha klienty a nyní mám možnost podílet se na skvělých projektech. Plním si svůj sen o podnikání v oblasti obsahového marketingu a těším se na to, co mne ještě čeká.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..