Kryštof Kopecký: lektor a konzultant LinkedIn pro firmy a podnikatele


ZVU VÁS NA SVŮJ WORKSHOP:

EFEKTIVNÍ: On-line workshop LinkedIn pro byznys

Ve dvou půldnech vám předám návody, postupy a tipy, jak na LinkedIn získáte nové zákazníky a klienty pro svoje produkty, služby a projekty v B2B i B2C.

Zjistit víc →

Na LinkedIn jsem od roku 2016, kdy jsem si profil založil „jen tak“.

Kolem roku 2018 jsem začal pravidelně pasivně konzumovat obsah ostatních  uživatelů této sociální sítě a zjistil, že je hodnotný a  přinese plno zajímavých informací a rozšíření pohledu. Pro byznys.

Teď jsem na volné noze jako strategický konzultant a LinkedIn je denní chleba pro získávání kontaktů a zakázek. A funguje skvěle. Tato síť je pro mě primárně byznysový nástroj, jak si dělat vlastními silami marketing a nabízet své služby. Od začátku roku 2020 pravidelně ukazuji na workshopech zájemcům a svým klientům sílu a možnosti využití této sítě pro jejich podnikání.

A také jsem tu nalezl skvělou komunitu, která drží při sobě a pomáhá si.

Ověřil jsem si, že získat na přímo klienta z LinkedIn není nereálné, ale možné a funkční. Dělám to tak pro své dvě firmy a další projekty. Pomocí optimalizace profilu, strategie a správné komunikace. Jsem rád, že díky propojení s Linked Akademií mohu nově ukázat obchodní možnosti této sítě dalším podnikatelům a firmám.

Desatero LinkedIn pro byznys... Poznejte ho zdarma hned teď.