Kryštof Kopecký: lektor a konzultant LinkedIn pro firmy a podnikatele


ZVU VÁS NA SVÉ WORKSHOPY:

EFEKTIVNÍ: On-line workshop LinkedIn pro byznys

Ve dvou půldnech vám předám návody, postupy a tipy, jak na LinkedIn získáte nové zákazníky a klienty pro svoje produkty, služby a projekty v B2B i B2C.

Zjistit víc →

Na LinkedIn jsem od roku 2016, kdy jsem si profil založil „jen tak“.

Kolem roku 2018 jsem začal pravidelně pasivně konzumovat obsah ostatních  uživatelů této sociální sítě a zjistil, že je hodnotný a  přinese plno zajímavých informací a rozšíření pohledu. Pro byznys.

Teď jsem na volné noze jako strategický konzultant a LinkedIn je denní chleba pro získávání kontaktů a zakázek. A funguje skvěle. Tato síť je pro mě primárně byznysový nástroj, jak si dělat vlastními silami marketing a nabízet své služby. Od začátku roku 2020 pravidelně ukazuji na workshopech zájemcům a svým klientům sílu a možnosti využití této sítě pro jejich podnikání.

A také jsem tu nalezl skvělou komunitu, která drží při sobě a pomáhá si.

Ověřil jsem si, že získat na přímo klienta z LinkedIn není nereálné, ale možné a funkční. Dělám to tak pro své dvě firmy a další projekty. Pomocí optimalizace profilu, strategie a správné komunikace. Jsem rád, že díky propojení s Linked Akademií mohu nově ukázat obchodní možnosti této sítě dalším podnikatelům a firmám.

AKCELERAČNÍ PROGRAM: Jak mít ČAS na LinkedIn

Vytvoříte si jasnou strategii, jak mít trvale dostatek času na práci s LinkedIn. Natrénujete si  reálné situace. Dostanete praktické tipy a triky, které budete aplikovat v následujících 6 týdnech pod osobním vedením lektora. 

Zjistit víc →

KURZY LinkedIn PRO BYZNYS

TOP: On-line Akademie LinkedIn pro byznys

Začněte hned po přihlášení
Jediný komplexní kurz, jak si vytvořit z LinkedIn trvalý zdroj svých nových zákazníků B2B i B2C, u nás. Detailní a praktické návody v pěti lekcích.

Zjistit víc →

EXLUZIVNÍ: Půlroční VIP LinkedIn mentoring a mastermind

Žádná teorie, jenom praxe... 6 měsíců budeme pracovat s vaším konkrétním produktem, brandem, vaší cílovou skupinou a vašimi byznysovými cíli na LinkedIn.
Výsledek absolvování programu: váš další obrat generovaný na LinkedIn bez investic do reklamy

Zjistit víc →

SPECIÁLNÍ LinkedIn KURZY

KREATIVNÍ: Jak tvořit obsah na LinkedIn

30. 3. a 6. 4. 2021, vždy od 9 do 12:30 hodin
Naučte se prodávat na LinkedIn obsahem. Vyzkoušíte si, jak tvořit hodnotný obsah, který se bude líbit vašim sledujícím i LinkedIn algoritmu. Obsah, který vám bude průběžně generovat nové zákazníky. 

Zjistit víc →

PRAKTICKÝ: LinkedIn Sales Navigator

20. 5. 2021, od 9 do 13 hodin
Naučte se používat skvělý akviziční nástroj LinkedIn Sales Navigator od aktivního obchodníka, který s ním úspěšně pracuje. Dostaňte se ke svým novým zákazníkům snadněji.

Zjistit víc →

Desatero LinkedIn pro byznys... Poznejte ho zdarma hned teď.