Lucie Zitterbartová: specialistka na tvorbu obsahu na LinkedIn


ZVU VÁS NA SVŮJ WORKSHOP:

STRATEGICKÝ: Workshop Tvořte na LinkedIn obsah, který prodává

18. 8. 2020, Praha
Naučte se dostat se pod kůži vašich zákazníků. Osvojte si fígle, díky kterým si objednají vaše služby. Odnesete si náměty a strategii, díky kterým vám LinkedIn přivede nové zákazníky.

Zjistit víc →

Jsem Lucie Zitterbartová - naučím vás, jak tvořit na LinkedIn obsah, který prodává.

Když jsem před cca 15 lety začínala jako mladá nezkušená obchodnice ve velkém světě B2B firem, netušila jsem, že za touto neuvěřitelně zajímavou prací se skrývá také spousta dřiny, potu a slz.

Neustále jsem hledala cesty a způsoby, jak se svými výsledky vyrovnat svým zkušenějším kolegům. Chtěla jsem být stejně úspěšná a vydělat si více než slušné peníze. V červnu 2013 jsem narazila na LinkedIn a založila si tu profil. 

Profil byl dlouho prázdný a spíše jsem LinkedIn využívala k hledání kontaktů a klíčových osob ve firmách, které jsem chtěla získat jako své klienty. Ale už tehdy bylo na LinkedIn několik zajímavých osobností, které skrze tuto síť dělali byznys a mezi nimi i Jana Bártíková.

Spojila jsem své znalosti z byznysu se svým citem pro text. Psala jsem pro druhé, ale tvořila jsem vlastní obsah a budovala svůj osobní brand.

Díky LinkedInu jsem získala zajímavou práci, navázala jsem spolupráci s mnoha klienty a nyní mám možnost podílet se na skvělých projektech. Plním si svůj sen o podnikání v oblasti obsahového marketingu a těším se na to, co mne ještě čeká.

Desatero LinkedIn pro byznys... Poznejte ho zdarma hned teď.