Radka Legerska: LinkedIn obsahový stratég, copywriterka, lektorka


ZVU VÁS NA SVŮJ WORKSHOP:

KREATIVNÍ: Jak tvořit obsah na LinkedIn (on-line workshop)

Naučte se prodávat na LinkedIn obsahem. Ukážeme si, jak tvořit hodnotný obsah, který se bude líbit vašim sledujícím i LinkedIn algoritmu. Obsah, který vám bude průběžně generovat nové zákazníky. 
Zjistit víc →

Marketingu, hlavně tomu obsahovému, se věnuji pěknou řádku let. Vystudovala jsem bohemistiku a literární vědu. Moje profesní cesta byla spletitá, ale celou dobu jsem dělala jedno: hodně jsem psala, pořád. Tvořila jsem textový obsah napříč všemi mediálními kanály. Stovky, možná tisíce marketingových textů. 

Píši doteď. Mimo to připravuji obsahově-komunikační strategie pro firmy i jednotlivce. Mám přesah do SEO, do UX, poradím, kde sehnat senzačního PPC specialistu. Neumím obsah jen tak vytvořit, záleží mi na tom, aby se taky dobře doručoval a fungoval.  

Své zkušenosti ráda předávám dál: školím a mentoruji jak firmy, tak začínající copywritery. Na Ekonomické fakultě VŠB-TU v Ostravě přednáším studentům Marketingové komunikace, vedu předmět Copywriting. 

Sociální sítě vnímám po celou dobu jako fenomén. Baví mě sledovat, jak se jednotlivé sítě vyvíjí a mění. Organický obsah se před 10 lety šířil skvěle na Facebooku, před 5 lety byl takto benevolentní Instagram a dneska největší organický dosah nabízí LinkedIn.  

A proto jsem součástí Linked Akademie. Učím klienty, jak díky dobrému a strategicky plánovanému obsahu na LinkedIn dosáhnout nejen vlivu, ale také nových zákazníků a poptávek. Zároveň tvořím klientské obsahově-komunikační strategie pro LinkedIn a mentoruji náš tým copywriterů.   

Desatero LinkedIn pro byznys... Poznejte ho zdarma hned teď.