Tomáš Burda: lektor a konzultant LinkedIn pro obchodníky a prodejní týmy


ZVU VÁS NA SVŮJ WORKSHOP:

LinkedIn Sales Navigator on-line workshop – základní kurz

Naučte se používat prémiový LinkedIn účet. Rozšíří vaše možnosti využívání této sítě pro obchod a business development.

Zjistit víc →

Svůj profil jsem si založil na LinkedIn již v roce 2009, abych měl elektronický životopis po ruce. Zastupoval jsem několik zahraničních dodavatelů průmyslových komponent do německé výroby automobilů. S kolegou jsme založili společnost, kde dodnes působí 30 techniků-obchodních zástupců. Obchodní jednání a vyjednávání je můj každodenní chléb.

V roce 2018 jsem se chtěl opět věnovat klasické práci obchodníka v odvětví firemního vzdělávání: Navolávání schůzek mobilem a prodej během jedné, nanejvýš dvou schůzek. Doba se změnila, „vrátnice“ korporátních firem začaly efektivně blokovat příchozí hovory.

Jsem profík v navolávání obchodních schůzek, ovšem připadalo mi hloupé volat jen tak naslepo. LinkedIn jsem začal využívat k akvizici nových kontaktů. V roce 2019 jsem zavítal na workshop Jany Bártíkové „Jak na LinkedIn“.

Od té doby jsem aktivním uživatelem sociální sítě LinkedIn. Díky svým aktivitám v této sociální síti se mi daří navazovat nové kontakty. Přes LinkedIn se mi ozývá stále vyšší počet zájemců o obchodní schůzku.

LinkedIn je pro mě zdrojem užitečných networkingových aktivit se skvělou komunitou podnikatelů a zajímavých lidí.

V červnu 2020 mě oslovil tým Linked Akademie a nyní jsem součástí jeho týmu. Rád se o své zkušenosti budu podílet s ostatními.

Desatero LinkedIn pro byznys... Poznejte ho zdarma hned teď.