Tomáš Burda: lektor a konzultant LinkedIn pro obchodníky a prodejní týmy


ZVU VÁS NA SVÉ WORKSHOPY:

LinkedIn Sales Navigator on-line workshop

Naučte se používat prémiový LinkedIn účet. Rozšíří vaše možnosti využívání této sítě pro obchod a business development.
Zjistit víc →

NOVÝ: On-line workshop Automatizace na LinkedIn

Chcete, aby vám LinkedIn generoval nové zákazníky. Ale nechcete na téhle síti trávit zbytečně moc času. Hledáte možnosti, jak rutinní aktivity automatizovat. Tento workshop vám přinese potřebná řešení, nástroje a dovednosti.
Zjistit víc →

Svůj profil jsem si založil na LinkedIn již v roce 2009, abych měl elektronický životopis po ruce. Zastupoval jsem několik zahraničních dodavatelů průmyslových komponent do německé výroby automobilů. S kolegou jsme založili společnost, kde dodnes působí 30 techniků-obchodních zástupců. Obchodní jednání a vyjednávání je můj každodenní chléb.

V roce 2018 jsem se chtěl opět věnovat klasické práci obchodníka v odvětví firemního vzdělávání: Navolávání schůzek mobilem a prodej během jedné, nanejvýš dvou schůzek. Doba se změnila, „vrátnice“ korporátních firem začaly efektivně blokovat příchozí hovory.

Jsem profík v navolávání obchodních schůzek, ovšem připadalo mi hloupé volat jen tak naslepo. LinkedIn jsem začal využívat k akvizici nových kontaktů. V roce 2019 jsem zavítal na workshop Jany Bártíkové „Jak na LinkedIn“.

Od té doby jsem aktivním uživatelem sociální sítě LinkedIn. Díky svým aktivitám v této sociální síti se mi daří navazovat nové kontakty. Přes LinkedIn se mi ozývá stále vyšší počet zájemců o obchodní schůzku.

LinkedIn je pro mě zdrojem užitečných networkingových aktivit se skvělou komunitou podnikatelů a zajímavých lidí.

V červnu 2020 mě oslovil tým Linked Akademie a nyní jsem součástí jeho týmu. Rád se o své zkušenosti budu podílet s ostatními.

Desatero LinkedIn pro byznys... Poznejte ho zdarma hned teď.