Přihláška na workshop: Sebeprezentace a osobní značka

za 5.000 Kč získáváte:

  • Vstup na workshop
  • Přípravný domácí úkol
  • Pracovní sešit
  • Individuální přístup v malé skupině účastníků
  • Zpětnou vazbu a konzultaci na místě
  • Občerstvení
  • Společný oběd

Cíle vaší sebeprezentace a budování značky


Základní stavební kameny vaší osobní značky


Váš příběh
a profesní definice


Vaše profesní motto a "elevator pitch"


Praktické tipy k využití sebeprezentace a budování osobní značky


+ Dostanete okamžitou zpětnou vazbu ode mě a od kolegů v kurzu na všechny vytvořené materiály

+ Svou \"elevator pitch\" můžete poprvé na místě odprezentovat veřejně a dostanete zpětnou vazbu

+ Vše společně doladíme a upravíme až ke konečnému výsledku

+ Odejdete s materiály pro sebeprezentaci a budování osobní značky, které můžete
HNED DRUHÝ DEN ZAČÍT POUŽÍVAT

+ Poznáte se se zajímavými lidmi a získáte nové kontakty
(nejen na workshopu, ale i u společného oběda, který je v ceně :-))

Je tomu pět let, co jsem si začal budovat vlastní stejnojmennou značku v silně konkurenčním prostředí finančního poradenství. Ujasnit si, jak prezentovat sebe a svoji značku na sociálních sítích a internetu, mi hodně pomohla také Jana Bártíková.
Jana vám pomůže, jak si dát do svého profilu to podstatné a důležité. Počítejte s tím, že na vás přitom bude důsledná.
Richard KunovskýWealth Management & Family Office ve společnosti Richard Kunovský, https://www.linkedin.com/in/richardkunovsky/
Můj profil na LN mně nic nepřinášel, proto jsem se přihlásila do Linked Akademie Jany Bártíkové. Naučila jsem se LN nejen ovládat, ale i budovat svoji značku.
Změny, které jsem udělala na základě doporučení paní Jany, byly malé, ale významné. Od té doby mě kontaktují firmy i jednotlivci s žádostmi o spolupráci, na webu se mi zvýšila návštěvnost i počet zákazníků. Moje síť se rozrostla o 200 %.
Ivana SáčkováKouč a trenér obchodních zástupců: https://cz.linkedin.com/in/ivanasackova
Odporucil by som tento seminár každému, kto sa chce vo svojom biznise posunúť, získať nové kontakty a obchodné príležitosti. Jana Bártíková vám pomože v nastaveni profilu a sposobe, ako sa prezentovat, nadvazovat profesne a obchodne vztahy a v konecnom dosledku získavať nových zákazníkov.
Miloš TimkoŠpecialista na zvyšovanie ziskov firiem a podnikateľov, AKCELENT s.r.o.: https://www.linkedin.com/in/milostimko/
Ujasnila jsem si i jakou značku chci budovat a proč. Svůj profil jsem změnila od základů a neustále na něm pracuji a aktualizuji jej tak, aby byl přínosem pro všechny, které zajímají otázky kolem zdravého života. Jani, děkuji za úžasný kurz…
Vladimíra VavrouškováSpisovatelka příběhů, které pomáhají uzdravovat: https://uk.linkedin.com/in/vladimiravavrouskova
Moc děkuju Janě za hezký životopis, který mě se osobně líbí moc. Měla jsem dosud takový strohý, zahlcený informacemi Jsem už starší kousek a pravdou je, že to, co platilo dříve, je dnes vážně nezajímavý a otravný.... Životopis jsem zatím poslala jen na jednu pozici, o kterou jsem moc stála a ZÍSKALA JSEM JI!! Na tomhle životopise se mi líbí skutečnost, že se jej učíte vytvářet sama. Tedy učíte se prodávat sebe sama.Děkuju.
Stanislava SavulákováKoordinátorka BOZP, PO, OŽP
Objednala si u Jany její službu „Životopis na míru“ a běželo mi hlavou, jak mi ho Jana může vytvořit, když mě vůbec nezná? Obrovským překvapením bylo, když jsem četla svůj „Nový životopis“ s pocitem, že mě snad musela Jana posledních 10 let v zaměstnáních tajně sledovat…:-D Jana opravdu umí, co slibuje a komunikace s ní byla velice příjemná a uvolněná. Děkuji Vám Jano, že jste mi věnovala stejnou péči jako lidem, kteří práci právě aktivně hledají a když se cokoliv v mém pracovním životě změní, jsem si jistá tím, komu budu jako prvnímu volat…:-)
Romana ŠaškováVedoucí oddělení on-line marketingu, https://www.linkedin.com/in/romanasaskova/
Na seminári som sa cítila dobre. Napriek tomu, že sa ľudia nepoznali, boli v mnohých ohľadoch rozdielni, lektorka Janka má schopnosť vytvoriť rýchlo pracovnú atmosféru, v ktorej som mohla zdieľať problémy s inými. Považujem ju za skvelú motivátorku, ktorá využíva vnútorné zdroje účastníkov a má odhad na to, koho podporiť.. Pripravené materiály motivujú k reflexii aj v premýšľaní o sebe
Vlasta Dúbravová
Líbilo se mi, že Jana vede člověka k důvěře v jeho schopnosti a k otevřenosti, k upřímnému chování k sobě a svým potřebám i potřebám zaměstnavatele. Školení bylo opravdu lidské a vzdálené nějakému koučinku typu "pochlapte se", "ukažte svoji dravost" či mlžte v cv.
Adéla Tomíčková

Potřebujete pomoc? Máte otázky?

V pravém dolním rohu najdete chatovací aplikaci, kam mi můžete svůj dotaz okamžitě napsat a já vám ráda odpovím.
Anebo mi napište na email info@linkedakademie.cz
Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.