Libuše Petrovic: Lektorka, konzultantka a mentorka LinkedIn pro byznys


ZVU VÁS NA SVŮJ WORKSHOP:

EFEKTIVNÍ: On-line workshop LinkedIn pro byznys

Ve dvou půldnech vám předám návody, postupy a tipy, jak na LinkedIn získáte nové zákazníky a klienty pro svoje produkty, služby a projekty v B2B i B2C.
Zjistit víc →

Když jsem se přesvědčila, že mi LinkedIn dokáže přinášet business, napadla mě otázka: „Proč jsem tohle nevěděla dřív?“

LinkedIn účet jsem si založila v roce 2007 a to s cílem zviditelnit své CV. Pak jsem se začala spojovat s lidmi, které jsem během mé profesní dráhy potkala. Od viditelnosti mého životopisu jsem se posunula na přirozené navyšování spojení. Tehdy jsem vůbec netušila, že jde s LinkedIn pracovat ještě o velký kus jinak.

Zlom nastal v roce 2020, kdy jsem se přihlásila do kurzu LinkedIn pro byznys, který vedla úžasná profesionálka Jana Bártíková. Tam jsem pochopila, o čem celý LinkedIn je a jak krásně může fungovat z pohledu businessu.

Od té doby jsem na LinkedIn začala nahlížet jako na spojence. Využila jsem jeho potenciál a po několika měsících začala získávat klienty. Komunikace na LinkedIn mi dává obrovský smysl. Je to funkční nástroj, díky kterému získáte hodnotné leady.

Je to už několik let, co doporučuji svým známým, aby se LinkedIn stal součástí jejich života. Sama jsem se přesvědčila o tom, že tato profesionální síť dokáže mnoho.

Je pro mě velkým potěšením být součástí týmu Linked Akademie a učit klienty, jak LinkedIn přetvořit na businessový nástroj, který jim dokáže pravidelně přinášet klientelu.

Nutno ale dodat, že bez vás to nepůjde. Já si své priority ohledně komunikace na mé potenciální klienty zvolila. A podle výsledků jsem udělala dobře. Stejnou cestu doporučím i vám. A navíc vás naučím, jak na to.

Desatero LinkedIn pro byznys... Poznejte ho zdarma hned teď.